Błyskotliwy świat Panny Młodej
30 Sie 2017

Błyskotliwy świat Panny Młodej


Jak wybrać odpowiednią biżuterię, aby stanowiła idealną całość z naszą sylwetką, osobowością i krojem sukienki ? Najlepiej poszukiwania zacznij zaraz po wyborze sukni. Weź pod uwagę nie tylko swoje upodobania, ale kształt dekoltu, zdobienia na sukni, fryzurę oraz makijaż . Odpowiednio dobrana biżuteria podkreśla charakter ślubnej stylizacji, doda blasku , a nawet może optyczne odwrócić uwagę od mankamentów figury.

Kolczyki długie i wiszące ?  Na pewno dla posiadaczek wyrazistych i mocnych rysów twarzy. Ciężkie kolczyki mogą przytłoczyć subtelną buzie, szczególnie jeśli nie planujemy mocnego makijażu. Podłużny kształt kolczyków optycznie wydłuży szyję oraz wyciągnie owal twarzy. Idealny duet stanowią z koronkową syrenką , tworząc stylizację w hiszpańskim stylu . Uwaga ! Sprawdź, czy długość kolczyków nie będzie przeszkadzać podczas tańca! Zbyt ciężkie mogą sprawić, że po kilku godzinach zaczną boleć uszy.

Klipsy, wkrętki ? Klasyczne rozwiązanie. Zapewnią delikatny błysk i nie zdominują reszty kompozycji. Przede wszystkim jest to biżuteria dla tradycjonalistek ceniących wygodę. Podkreślą subtelną urodę  i zaokrąglą rysy twarzy. Można je zestawić z każdym fasonem. Pięknie połączą się z sukniami z dekoltem wykrojonym w łódkę.

Nausznice hit sezonu 2017 ! Asymetryczna biżuteria ucha podkreślająca część małżowiny usznej dla Młodych Panien lubiących nieoczywiste rozwiązanie. Pasują do stylizacji rustykalnej, genialnie sprawdzi się również w stylizacjach retro.

Wisiorki i naszyjniki kobiecy dodatek podkreślający kształt dekoltu. Długie wisiorki to świetny sposób na wysmuklenie sylwetki. Podkreślają kobiece walory figury, zdecydowanie odciągną uwagę od masywniejszego dołu. Naszyjnik idealnie podkreśli smukłe i drobne ramiona, stanowi świetne rozwiązanie dla figur typu gruszka.

Kolie zdecydowanie dla smukłej figury i wyrazistej urody , stanowiąca absolutne centrum stylizacji.
Z tego dodatku warto zrezygnować przy masywnym biuście bądź szerokich ramionach.Pamiętaj,
jeśli decydujesz  się na kolię, postaraj się zrezygnować z innych dodatków biżuteryjnych.

Bransoletki na rękę ? na kostkę? 

Delikatna bransoletka sprawdzi się u większości Panien Młodych. Grubsza ozdoba może jednak skracać rękę i może sprawić, że będzie wydawać się masywniejsza. Trzeba jednak uważać przy zestawieniu z rękawem 3/4 oraz 7/8. Bransoletki  na kostkę? Chętnie wybierana przez boho Panny Młode, o długich i smukłych nogach . Sprawdzi się do sukienek zwiewnych, krótkich, długich z rozporkiem. Najlepiej na śluby plenerowe, na plażę i do ogrodu.

Pierścionki
oprócz oczywiście pierścionka zaręczynowego i obrączki coraz częściej Panny Młode decydują się na dodatkowe pierścionki. Jeśli podoba Ci się takie rozwiązanie, postaw na dekoracje dłoni i skomponuj kilka pierścionków dopełniających. Zrezygnuj jednak z pozostałej biżuterii.


Salon Ślubny Aśka