Detale mają znaczenie – biżuteria ślubna w 2018
12 Cze 2018

Detale mają znaczenie – biżuteria ślubna w 2018

Pierścionki, kolczyki, perły, wianki, spinki – biżuteria naprawdę potrafi zmienić ślubną stylizację! 

Perły
Pojawiają się nie tylko jako zdobienia na sukniach, ale również jako biżuteria i w ozdobach na włosy. W połączeniu z cyrkoniami, tworzą pełne blasku kompozycje, które dodadzą elegancji każdej stylizacji. Będą one bardzo widoczne w stylu glamour i vintage.

Boho
Styl boho nadal się z nami nie rozstaje. Będzie on nadal widoczny w różnych propozycjach projektantów, wszelkich dekoracjach, jak i dodatkach. Opaski oraz wianki również te z żywych kwiatów bardzo dobrze wpisują się w ten klimat – ma być lekko, dziewczęco, uroczo.  Zdobione cyrkoniami lub perełkami wianki założone nisko na czole wciąż zostają z nami !

Gałązki we włosach
Ozdobne stroiki, mocowane z jednej strony głowy to hit ze światowych wybiegów. Gałązki nie tylko idealnie pasują do rozpuszczonych włosów, ale również do upięć.

Złoto
Klasyczne złoto przegrywało przez kilka sezonów od odcieni srebra. W sezonie 2018 przykuje naszą uwagę biżuteria w odcieniu żółtego złota ! Taki kolor nie tylko pasuje do sukien w kolorze ivory, lecz również do sukien w kolorze ciemnego ècru.


Salon Ślubny Aśka