Idziemy na przód! Nowa strona internetowa
07 Mar 2017

Idziemy na przód! Nowa strona internetowa

Z roku na rok stajemy się coraz bardziej rozpoznawalnym salonem sukien ślubnych wśród otaczającej nas konkurencji. Posiadamy najbardziej rozpoznawalne marki, które królują w świecie mody, należą do nich: Pronovias, Justin Alexander, Maggie Sottero oraz wiele innych. Poszerzamy swoją działalność również na rynku niemieckim, wychodzimy naprzeciw klientkom z coraz to nowszą ofertą sukien ślubnych, a także akcesoriów.

Staramy się, aby nasze kolekcje były z jak najlepszego gatunku materiału, a także aby nadążały za światowymi trendami, dlatego kilka razy w roku gościmy na targach mody ślubnej m.in. w Barcelonie oraz Dusseldorfie.

W celu ułatwienia umawiania się na wizyty, stworzyliśmy nową stronę internetową o charakterze minimalistycznym, eleganckim i nowoczesnym. Od tego momentu istnieje, możliwość umówienia się na wizytę w jednym z naszych salonów, bezpośrednio przez stronę internetową.

Chcielibyśmy, aby blog służył jako niezbędny poradnik w doborze wymarzonej sukni ślubnej, czy zaplanowania bajkowego ślubu. Podpowiemy również na co zwrócić uwagę, organizując ten niezapomniany dzień.


Salon Ślubny Aśka