Olśnij blaskiem w najważniejszym dla Ciebie dniu !
07 Lut 2018

Olśnij blaskiem w najważniejszym dla Ciebie dniu !

Na temat makijażu ślubnego znajduje się wiele porad. Ma podkreślać wszelkie atuty, a tym samym tuszować  niedoskonałości. Ma być wyjątkowy, delikatny, ale jednocześnie fotograficzny. Powinien być z nami przez całą noc, znieść ślubne pocałunki i łzy wzruszenia. Wymieniać można bez liku, jednak, tak, jak nieustannie poszukujemy nowych inspiracji sukien ślubnych, tak powinniśmy orientować się w aktualnych trendach w makijażu ślubnym.:)

Postaw na makijaż glamour

To głównie blask wiedzie prym w tym sezonie ślubnym. Zdrowa i promienna cera to wizytówka zadbanej kobiety. Zrezygnuj z pudrowego matu, który może podkreślać zmarszczki mimiczne, a także wizualnie dodać Ci lat. Nawilżaj cerę i pij dużo wody. Postaw na efekt glow, w makijażu ślubnym użyj koniecznie bazy rozświetlającej. Płynna emulsja zapewni naszej cerze gładkość i blask. Bardzo ważne w stylu glow są również płynne rozświetlacze, które potrafią stworzyć prawdziwą taflę odbijającą światło. Kosmetyk nie tylko można nałożyć standardowo na kości policzkowe, ale również łuk kupidyna i grzbiet nosa, ale również na ramiona i obojczyki.

Usta w blasku

W tym sezonie odchodzimy od matów, na rzecz pięknego połyskliwego wykończenia. Lekka pomadka, która wzmacnia i podkreśla naturalny kolor i nawilży usta – w tym sezonie jest niezastąpiona.

Rozświetlone spojrzenie

Spojrzenie ma być jasne i świetliste. Ta tendencja nigdy nie przeminie. Nie ważne czy zdecydujesz się na klasyczną kreskę, czy smokey eyes, zadbaj o to, by podkreślić wewnętrzne kąciki oka. Otworzy optycznie oko, rozświetli spojrzenie i sprawi, że pięknie będziesz wyglądała na zdjęciach. Postaw na trwałe metaliczne odcienie, których formuła przetrwa chwile wzruszeń.


Salon Ślubny Aśka