Pantofelki Panny Młodej
08 Cze 2017

Pantofelki Panny Młodej

Buty ślubne jest to tak samo ważny szczegół  jak dobór sukni, miejsca czy obrączek. Sezon 2017 bez wątpienia króluje w buty o metalicznym połysku. Trend ten podbił serca wielu kobiet , a także zagościł na ślubnym kobiercu. Ten jeden dodatek potrafi zmienić nieraz całą stylizację. Po ślubie takie buty nie powędrują w ciemny kąt szafy, ale zagoszczą jeszcze niejednokrotnie na naszych stopach.

Bez wątpienia nie ma większego dyskomfortu dla Panny Młodej w nieprawidłowo dobranych butach, wtedy nasuwa się myśl, aby ta noc zakończyła się jak najszybciej, a przecież to wyjątkowy i ten jedyny dzień w naszym życiu.

Postaw na komfort!
Dla piękna kobiety są w stanie poświęcić wszystko! Buty mogą być zarazem ładne i wygodne. Postaraj się wybrać takie z naturalnych materiałów, które umożliwiają przepływ powietrza, a także ich swobodne rozciąganie. Wybieraj te z grubszą i miękką wyściółką, które uchronią stopę przed wszelkimi obtarciami, a także drętwieniem.

Kieruj się smakiem i gustem!
W tym sezonie za najbardziej pożądany kolor butów uznaje się kolor metaliczny. Jednak nic na siłę, nie musisz kierować się wyznaczonymi trendami, najważniejszy jest Twój styl. Spójrz na wybraną przez siebie suknię, czy ma szczególne dekoracje, kamienie, koronkę i postaraj się dopasować do niej buty.

Nie czekaj na ostatnią chwilę!
Jeśli zdecydujesz się na ręcznie robione buty, na pewno trzeba liczyć się z dłuższym okresem realizacji. Powinny Ci one również towarzyszyć podczas przymiarki wybranej sukni ślubnej, ponieważ długość kreacji uzależniona jest od wysokości obcasów. Naturalna skóra nie od razu dostosowuje się do kształtu stopy, dlatego dobrym pomysłem jest np.spacer wokół domu z pupilem.

Praktyczne, czy wyszukane?
Pomyśl czy wykorzystasz buty po ślubie w innych stylizacjach, czy zostawisz je jako sentymentalną pamiątkę. Jeśli jesteś praktyczna, zainwestuj w takie, które przydadzą się na kolejne okazje.

Powodzenia! 🙂

 


Salon Ślubny Aśka