Perfekcyjna suknia dla Twojej figury!
18 Kwi 2017

Perfekcyjna suknia dla Twojej figury!

Czy zastanawiałaś  się w jaki sposób dobrać suknię do Twojej  sylwetki?

Pomożemy Ci w tym. Przedstawiamy Wam kilka propozycji:

Figura w kształcie klepsydry ukazuje prawdziwą kwintesencję kobiecości 🙂  Taką sylwetkę może podkreślić model typu “rybka” lub suknia w kształcie litery ”A” . Figura ta  charakteryzuje się  wąską widocznie podkreśloną talią, pełnym biustem, a także proporcjonalnie zarysowanymi ramionami.

 

 

Figura w kształcie gruszki. Jest często występującym typem figury wielu kobiet. Charakteryzuje się wąskimi lekko opadającymi ramionami oraz  lekko zaokrąglonymi biodrami i udami. Jaki rodzaj sukni do tego typu kształtów? Dobrym rozwiązaniem będzie podkreślenie talii paskiem np. z kamieniami Swarovskiego, odkryty (okrągły , kwadratowy)  dekolt, który odwróci uwagę dość obfitego dołu oraz pięknie wyeksponowane plecy. Warto wziąć pod uwagę suknie w kształcie litery “A” lub Princessa.

 

 

Figura atletyczna w kształcie litery “V”. Oznacza się dość szerokimi ramionami, dolna część ciała jest węższa od górnej. Staraj unikać się sukni obcisłych, wyeksponuj dolne partie ciała, wybierz suknię z rozcięciem , delikatnie ukazując kolano 🙂 Najlepszym rozwiązaniem będą suknie proste, bez dodatkowych zdobień, a także głęboko wycięty dekolt, który optycznie zmniejszy rozstaw ramion.

 

 

Figura typu petite. Taką sylwetką szczycą się Panie, które są filigranowe, niskiego wzrostu, szczupłe z małym biustem. Dobrym wyborem będzie suknia typu empire z odciętym stanem pod biustem najlepiej z lejącym dołem.


Figura typu jabłko charakteryzuje się zaokrągleniem w biodrach, brakiem wcięcia w talii, małym biustem oraz szczupłymi nogami. Najlepszym krojem dla tego typu sylwetek jest suknia w kształcie litery “A”. Dekolt sukni powinien być w kształcie litery V lub okrągły.


Wyżej wymienione porady mogą służyć Wam pomocą. Ważne jest to, abyście Wy czuły się jak najlepiej w wybranym przez siebie kroju i wyglądały w tym wyjątkowym dniu promiennie i olśniewająco! 🙂

 

Poniżej zamieszczamy formularz który pomoże Wam umówić się na wizytę w naszych salonach, w których nasza obsługa pomoże dobrać idealną suknię.

 

Loading...

 

 


Salon Ślubny Aśka