Wszystko, co powinnaś wiedzieć o wyborze sukni ślubnej, zanim wyruszysz do salonu
19 Lip 2018

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o wyborze sukni ślubnej, zanim wyruszysz do salonu


Bądź przygotowana

Aby dowiedzieć się, jak ma wyglądać ta jedyna, przeglądnij strony internetowe, czasopisma, kolekcje różnych projektantów. Swoje inspiracje pokaż konsultantce ślubnej – na pewno pomoże w dobrze Twojego ideału.

Ważne są szczegóły

Detale, które mają wpływ na styl sukni. Należą do nich pora roku, a także miejsce ceremonii. Kreacje bogate w zdobienia mogą wyglądać zjawiskowo w salach pałacowych, z kolei nie podczas ceremonii w ogrodzie, czy na plaży.

Na pierwszą wizytę w salonie nie zabieraj ze sobą zbyt wielu osób

Najlepiej ogranicz się do jednej lub maksymalnie dwóch osób z rodziny lub bliskiego grona przyjaciół. Wybierz je mądrze. Najważniejsze, abyś nie była pod presją zbyt wielu osób i ich opinii, natomiast pozostała wierna sobie.

Oczekuj nieoczekiwanego !
Bądź otwarta na propozycje. Nie nastawiaj się negatywnie, że tylko ta wymarzona i żadna inna. Za to przymierzaj modele, których nigdy wcześniej nie brałaś pod uwagę.

Nie szukaj zbyt długo i nie przymierzaj zbyt wielu sukienek, to Cię może zgubić i przytłoczyć. Zapomnisz o tym, co tak naprawdę się Tobie podoba.

Nie przymierzaj sukni, która przekracza Twój budżet. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na jakąś kreacje, nie porównuj wszystkich innych do tej, która jest poza Twoim zasięgiem.

Gdy znajdziesz tą jedyną, zrelaksuj się, pamiętaj, że Twój wybór jest świetny !

Suknię zamów odpowiednio wcześnie, pół roku jest to bezpieczny czas na przymiarki i poprawki.

Baw się dobrze, powodzenia ! 🙂


Salon Ślubny Aśka